Hakkımızda

Merkezi İstanbul'da bulunan Bağımsız Enerji,Fotovoltaik Enerji sistemlerinde projelendirme,kurulum,malzeme tedariki ve teknik servis dahil Anahtar Teslim çözüm sunar. Fotovoltaik Teknolojisinde yenilikçi çözümleri sunarak maksimum müşteri memnuniyetini amaçlar.Ana çalışma ilkemiz her sisteme özgü enerji tüketim alışkanlıklarını ve kurulum alanı fiziksel özellikleri detaylı şekilde analiz ettikten sonra müşteri ihtiyacına en iyi çözüm sağlayacak sistemi sunmaktır.

-Müşteriye projelendirmede sistemin teknik ve finansal özelliklerini şeffaf biçimde açıklamak
-Müşteri ihtiyacına en iyi çözümü sunacak sistemi sunmak
-Projenin uygulanması sırasında sistem performans ve güvenliğini gözetecek yüksek kalitede malzeme ve işçilik sunmak

Enerji farkındalığı yayılması enerji tüketicisini daha bilinçli kılar.Enerji verimliliği tavsiyelerin uygulanmasıyla düşecek enerji tüketiminin Fotovoltaik enerji üretmeyi kolaylaştıracağına inanıyoruz.

Amaç ve Vizyon

Bağımsız Enerji olarak amacımız müşteri ihtiyacına özel Fotovoltaik enerji çözümleri sunmaktır. Sürdürülebilir Yenilenebilir enerji teknolojisi olan Fotovoltaik enerjinin kullanımının artırılması için faaliyet göstermekteyiz. Fotovoltaik teknolojisindeki yenilikleri takip ederek inovasyon odaklı yüksek katma değerli çözümleri araştırmayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz sürdürülebilir Fotovoltaik teknolojisi sayesinde öztüketim odaklı Şebekeden Bağımsız Ev ve İşletmelerin kendi enerji ihtiyacını üretmesidir.